All for Joomla All for Webmasters
Prijedor
Prijedor
Sanski Most
Prijedor
Banja Luka
Sarajevo
+387(0)61 457 888 Pon - Pet 09:00 - 17:00 Ilindenska ulica 5-7, 79101, Prijedor - Bosna i Hercegovina
+387 (0) 61 457 888 Pon - Pet 09:00 - 17:00 ul. Stanična 3, 79260, Sanski Most - BiH
+387(0)61 980 213 Pon - Pet 09:00 - 17:00 Ilindenska ulica 5-7, 79101, Prijedor - Bosna i Hercegovina
+387(0)62 349 379 Pon - Pet 09:00 - 17:00 Pere Krece 13. - 78000 Banja Luka, BiH
+387(0)61 256 467 Pon - Pet 09:00 - 17:00 Branilaca Sarajeva 34. 71000 Sarajevo - BiH

Kontakt

Fondacija "Idriz Jakupović"

SJEDIŠTE FONDACIJE

Adresa

Sanski Most

ul. Stanična 3, 79260

Bosna i Hercegovina

Email

info@fondacija.eu

Telefon

+387 (0) 61 457 888

+387 (0) 62 349 379

Fondacija "Idriz Jakupović"

Kontakt Informacije

KONTAKTI ZA PROGRAMSKU PODRŠKU U BOSNI I HERCEGOVINI:

Prijedor

T: +387(0)61 980 213

E: prijedor@fondacija.eu

Banja Luka

T: +387(0)66 826 537

E: banjaluka@fondacija.eu

Sarajevo

T: +387(0)61 256 467

E: sarajevo@fondacija.eu

 

KONTAKTI ZA PROGRAMSKU PODRŠKU U INOSTRANSTVU:

Hrvatska-Zagreb

T: +385 (0)91 957 60 85

E: zagreb@fondacija.eu

Srbija-Beograd

T: +381 11 234 11 72

E: beograd@fondacija.eu 

Makedonija – Skoplje

T: +389 70 243 777

E: skoplje@fondacija.eu 

Njemačka – München

T: +49 176 20 736 943

E: muenchen@fondacija.eu

Njemačka – Berlin

T: +49 177 50 590 74

E: berlin@fondacija.eu

Norveška – Oslo

T: +47 414 63 025

E: oslo@fondacija.eu

Švedska –  Jönköping

T: +46 73 644 22 11

E: jonkoping@fondacija.eu

Velika Britanija – London

T: +44 7734 994856

E: london@fondacija.eu

Velika Britanija – Birmingham

T: +44 7734 994856

E: birmingham@fondacija.eu

Švicarska – Küssnacht am / Rigi

T: +41 79 334 15 33

E: kuessnacht@fondacija.eu

Italija – Treviso

T: +39 349 85 00 822

E: treviso@fondacija.eu

Austrija-Bad Schallerbach

T: +43 676 898655810

E: badschallerbach@fondacija.eu

USA – Illinois

T: +1 847-677-0014

E: illinois@fondacija.eu

Australija-Melbourne

T: +61 407 557 349

E: melbourne@fondacija.eu

Kanada – Ottawa

T: +1 61 372 180 21

E: ottawa@fondacija.eu

Podaci za doniranje sredstava i uplate

Računi

PODACI ZA DONIRANJE SREDSTAVA I UPLATE

ZA UPLATE  IZ INOSTRANSTVA:

SPARKASSE BANK DD BIH

ZMAJA OD BOSNE 7, BIH – 71000 SATAJEVO

SWIFT CODE: ABSBBA 22

FILIJALA SANSKI MOST 

BROJ RAČUNA KORESPODENTNE BANKE U INOSTRANSTVU:

ERSTE GROUP BANK AG WIEN

SWIFT CODE: GIBAATWG

KORISNIK RAČUNA KOD SPARKASSE BANK DD BIH

IBAN: BA391990440034106656

FONDACIJA ZA STIPENDIRANJE UČENIKA I STUDENATA ”IDRIZ JAKUPOVIĆ”

ULICA STANIČNA 3.

BIH – 79260 SANSKI MOST 

SVRHA UPLATE:

DONACIJA ZA PODRŠKU PROGRAMA FONDACIJE „IDRIZ JAKUPOVIĆ“

 

ZA UPLATE IZ BOSNE I HERCEGOVINE:

SPARKASSE BANK DD BIH

FONDACIJA ZA STIPENDIRANJE UČENIKA I STUDENATA ”IDRIZ JAKUPOVIĆ”

ULICA STANIČNA 3.

BIH – 79260 SANSKI MOST 

TRANSAKCIJSKI RAČUN: 1990440034106656 

SVRHA UPLATE:

DONACIJA ZA PODRŠKU PROGRAMA FONDACIJE „IDRIZ JAKUPOVIĆ“